Jeśli myślisz o ubraniu swojego pupila w coś nieco bardziej zabawnego niż zwykła obroża i smycz, trafiłeś we właściwe miejsce. Nie tylko można kupić różne kostiumy dla psów z dużych sklepów pudełkowych, ale istnieje również kilka domowych opcji do wyboru. Więc jak dokładnie złożyć kostium psiego patrolu?

Na początek powinieneś zmierzyć klatkę piersiową i szyję swojego psa, aby mieć lepsze pojęcie o rozmiarze. Upewnij się, że zostawisz trochę miejsca na swobodę, aby kostium nie ograniczał ruchów. Powinieneś być w stanie uzyskać przyzwoite dopasowanie z kilkoma minutami majstrowania.

Aby zrobić swój własny kostium Paw Patrol, musisz kupić kilka rzeczy. Dobrym punktem wyjścia jest kamizelka. Możesz użyć prostej czarno-żółtej lub kolorowego polaru. Powinna mieć otwór na głowę Twojego pupila, aby mógł on uzyskać trochę przepływu powietrza. To świetny moment, aby Twój pies poćwiczył zakładanie kostiumu.

Aby zobaczyć, co jest na rynku, spróbuj sprawdzić swój lokalny sklep zoologiczny lub sprawdź alternatywy online. W związku z tym, że jest to świetny sposób na to, aby Twój szczeniak był szczęśliwy, kostium DIY Paw Patrol na Halloween może być wspaniałym rzemiosłem dla rodziny.

Jednym z najlepszych sposobów na to jest pistolet do klejenia na gorąco. Oprócz wspomnianej kamizelki, będziesz potrzebował kilku małych kawałków czarnego filcu. Na środku czarnego kawałka przyklej na gorąco mały kwadrat z jasnoszarego filcu. Przyklej pasującą metkę do dolnej części szarego kwadratu. Teraz możesz zawiesić swój nowy element na obroży psa za pomocą taśmy materiałowej.

Jest kilka sposobów na zrobienie tego, a najbardziej efektywny będzie prawdopodobnie zależał od wielkości Twojego psa i Twojego budżetu. Możesz nawet zrobić cały strój używając taniego onesie i trochę filcu. Jeśli jednak naprawdę chcesz pójść na całość, powinieneś zainwestować w wysokiej jakości onesie.

Najlepszą częścią kostiumu Paw Patrol jest to, że pozwala on Twojemu pupilowi na zabawę bez ograniczania jego ruchów. To powiedziawszy, zawsze dobrze jest wprowadzać je do idei noszenia kostiumu stopniowo. W rzeczywistości, możesz rozważyć posiadanie ich strój na dzień przed Halloween, tak, że będą wygodne.

Podczas gdy jesteś przy tym, upewnij się, że dasz swojemu pupilowi kilka minut na przyzwyczajenie się do nowego kostiumu. Nie zapomnij pokazać swojemu szczeniakowi kilka smakołyków, jeśli wychodzisz publicznie. Pozostawienie ich samych w kostiumie przez dłuższy czas może sprawić, że będą niespokojne i nieszczęśliwe, więc zabierz je na spacer i pozwól im bawić się niektórymi zabawkami, aby były bardziej seksowne i zabawne.

Chociaż to tylko kilka pomysłów na to, jak zrobić kostium psiego patrolu, jest wiele innych, które możesz wypróbować. Ale nie bój się zapytać swojego weterynarza o kilka wskazówek.