Prezentowany materiał jest efektem współpracy z twoj-poradnik.pl

Uchwyt na medal to świetny sposób, aby pokazać swoją ciężką pracę i swag. Ten kawałek sztuki może być wykonane z przedmiotów, które mogą już mieć w domu, lub można kupić wstępnie wykonane wersji. To zabawny projekt, a efekt końcowy jest świetnym dodatkiem do wystroju domu.

Jeśli jesteś zapalonym biegaczem, prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z tego, że na koniec wyścigu dostaniesz pudełko pełne nagród. Na szczęście możesz zrobić stojak na medale, aby pokazać te cenne rzeczy i odeprzeć straszne pytanie „co masz w torbie”. Wszystko czego potrzebujesz to trochę drewna i kilka podstawowych narzędzi. Dzięki nim możesz zmontować stanowisko do ekspozycji trofeów, które będzie wyglądać jak w domu w Twoim nowoczesnym salonie.

Jeśli chodzi o wyświetlanie medali, będziesz w stanie znaleźć najbardziej wyszukane opcje, ale jest kilka prostszych sposobów, aby to zrobić. Najbardziej oczywistą metodą jest użycie dużego szklanego słoika. Inną opcją jest ozdobienie starego regału z IKEA. Aby uzyskać coś bardziej nowoczesnego, warto rozważyć drewniany regał. Możesz upiększyć swoje biurko z wyświetlaczem na blacie, a nawet zamontować go na ścianie. Taki wieszak nie tylko pokaże Twoje osiągnięcia, ale także doda kolorytu Twojemu miejscu pracy.

Chociaż nie jest tajemnicą, że najlepszy wyświetlacz medalu jest niestandardowym dziełem sztuki wykonanym od podstaw, nie musisz łamać banku, aby uzyskać takie same wyniki. Za skromną inwestycję można kupić wszystkie materiały, które będą potrzebne i uzyskać stację wyświetlania trofeów w górę i uruchomić w krótkim czasie. Użycie szklanego słoika jako podstawy pozwala na ochronę medali i jednoczesne utrzymanie dobrego wyglądu wyświetlacza.

Najnowszy wyświetlacz medalu na bloku jest Honeycomb Medal Hanger. Są to zabawne i funkcjonalne projekty, które są popularne w domach na całym świecie. Są one łatwe w użyciu i nie wymagają żadnego wiercenia w ścianach. W zależności od wielkości Twojej kolekcji, możesz zmieścić do sześciu medali na każdym haku. Osoby posiadające wiele medali docenią elastyczność, jaką zapewnia konstrukcja plastra miodu.

Wreszcie, możesz wykorzystać starą szynę do łóżeczka, aby zrobić przyciągający wzrok i funkcjonalny uchwyt na medale. Najbardziej seksowną rzeczą w tym gizmo jest to, że można go wykorzystać ponownie i ponownie. Tylko pamiętaj, aby najpierw zabarwić drewno i użyć odpowiedniego rodzaju kleju. Aby zachować nienaruszone wykończenie, należy użyć Gripseal, ciemnej bejcy na bazie wody, a nie lakieru.

Poza nowatorskim elementem, ten uchwyt ma wyróżnienie bycia najbardziej fantazyjnym uchwytem na planecie. Na szczęście jest on prosty w montażu i okaże się mile widzianym dodatkiem do wystroju Twojego domu.